Мікрокредити (мікропозики) на карту онлайн – загальна інформація

Мікрокредити (мікропозики) на карту онлайн – загальна інформація
З принципом роботи банків українці вже давно знайомі, але як взяти мікропозику через інтернет – зрозуміло ще далеко не кожному. Існують певні особливості роботи кредитних сервісів, які потрібно знати, подаючи онлайн-заявку на мікрокредит.

Процентна ставка на мікрокредити за паспортом
Відсоткові ставки на мікрокредити онлайн на картку набагато вищі, ніж у банку, але різниця полягає і у терміні кредитування. Максимальний термін, на який позичальникам доступна позика – 1 місяць, причому частіше швидкі мікропозики беруть на 10-20 днів, тому сума підсумкової переплати цілком підйомна. Звичайно, якби гроші видавалися на 1 рік і більше, то переплата була б суттєвою, але ми говоримо про «швидкі», а не довгострокові мікрокредити. Середня процентна ставка в мікрофінансових організаціях – 1-2% на день. У найкращих компаніях проводяться акції, які дозволяють отримати термінову мікропозику онлайн на картку ще вигідніше. Ряд фірм пропонує дуже лояльні умови для нових клієнтів, для них може діяти акційна ставка зі знижкою 30-70% або навіть перший кредит без відсотків – лише під 0,01% на день.

Хто може отримати мікрокредит онлайн
Разюча відмінність цих компаній полягає у лояльності вимог, які пред’являють до позичальникам. Щоб взяти мікропозику терміново на карту до МФО, не знадобиться жодних довідок та посвідчень, потрібен паспорт та ідентифікаційний код. Бажано заздалегідь підготувати ці документи, щоби були під рукою під час заповнення онлайн заявки. Більшість компаній готові співпрацювати з усіма повнолітніми громадянами, тобто якщо вам вже виповнилося 18, можна сміливо брати онлайн мікрокредит.

Для отримання онлайн мікропозики необхідні:

Паспорт та ідентифікаційний код.
Вік – щонайменше 18 років.
Вихід в Інтернет.
Наявність мобільного телефону, що діє.
Карта будь-якого банку.

Переваги та особливості оформлення онлайн-мікропозик
Іноді терміновий мікропозик онлайн просто необхідний, з його допомогою можна швидко вирішити фінансову проблему, і зовсім не переживати з приводу тривалого збирання документів та очікування. Якщо говорити про переваги МФО, можна виділити такі:

Ви можете отримати гроші на банківську картку у будь-який час доби, автоматизовані системи працюють цілодобово та без вихідних;
Наявність гарячої лінії – ви можете зателефонувати до компанії та уточнити у співробітників усі правила реєстрації, оплати та отримання грошей;
На прийняття рішення з мікрокредиту йде зазвичай від кількох хвилин до півгодини;
Сплатити борг можна в терміналах ПриватБанку, Ibox через системи EasyPay, PayMaster, Portmone та інших. У будь-якому банківському відділенні і навіть через офіційний сайт компанії;
Якщо ви оформляєте повторний мікрокредит, доступна сума збільшується, деякі МФО надають до 15 000 і навіть 20 000 гривень постійним клієнтам;
Фірми готові співпрацювати зі студентами та домогосподарками. Крім цього, отримати мікропозику на банківську картку можуть громадяни, які працюють не офіційно, або тимчасово не працюють, а також студенти та пенсіонери;
Програми лояльності, постійні акції та розіграші призів для користувачів мікропозик;
Доступна пролонгація – продовження терміну позики.
Можлива реструктуризація боргу для тих боржників, які не змогли вчасно сплатити необхідну суму.

Правила оформлення мікропозики
Отримуючи мікропозику на банківську картку від мікрофінансової організації, важливо враховувати деякі принципи її роботи.

Завжди уважно читайте умови кредитного договору перед тим, як погоджуватися з його умовами, а також аналізуйте суму переплат, яку необхідно буде внести до крайньої дати використання коштів;
Процентна ставка вказується за один день використання грошей не за місяць, як це характерно для банків;
При прострочення платежу буде нараховано штрафні санкції: заздалегідь вивчіть, які заходи вживає мікрофінансова організація стосовно боржників;
При першому обігу кредитний ліміт завжди нижчий, ніж для постійних позичальників – він становить близько 3500 гривень.

Ліцензія, сертифікати, нагороди
Вибираючи онлайн мікрокредитора, обов’язково перевірте наявність національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері фінансових послуг. Вона має бути представлена ​​на сайті мікрофінансової компанії у відкритому доступі. Варто також ознайомитись із свідоцтвом про реєстрацію фінансової установи. Інтернет-з’єднання має бути захищене з підтвердженням сертифіката SSL. Якщо компанія зберігає дані банківських карток, обов’язково наявність сертифіката PCI DSS.

Деякі компанії відзначені нагородами, що підтверджують якість надання фінансових послуг та визнання споживачів.

Як взяти мікрокредит онлайн
Якщо вам терміново знадобилися гроші до зарплати або на інші потреби, ви можете оформити позику до МФО у будь-який час доби. Сам процес оформлення зовсім не складний, а відповідальні співробітники гарячої лінії допоможуть розібратися з будь-якими. складностями, що виникають. Суть полягає у послідовному заповненні реєстраційної форми, яка має цілком простий та приємний інтерфейс.

Покроковий посібник з оформлення заявки на онлайн-мікропозику
Не можна узагальнювати всі організації – кожна має свої особливі нюанси реєстраційного процесу, проте принцип завжди однаковий. Для початку виберіть компанію, умови якої вам максимально комфортні. Зверніть увагу на доступну суму, можливість пролонгації, процентну ставку, швидкість оформлення, можливість схвалення, відгуки та репутацію. Тільки після вибору оптимального партнера варто починати процедуру оформлення заявки на мікропозику.

1 крок. Вибір суми та терміну
Майже всі сайти кредитних організацій на головній сторінці містять кредитний калькулятор. З його допомогою можна вибрати розмір мікропозики, тривалість, а також побачити, скільки доведеться заплатити після закінчення терміну з урахуванням відсотків. На калькуляторі також вказано крайню дату погашення заборгованості Тут вкажіть всю необхідну інформацію та переходьте до реєстрації.

2 крок. Загальні дані
Спочатку потрібно вказати основні відомості про себе: номер телефону, електронну поштову скриньку (email), ім’я, по батькові, прізвище та пароль для входу до свого особистого кабінету. З його допомогою ви отримуватимете інформацію про рішення щодо кредиту, про стан позики, і так далі. Як підтвердження контактних даних потрібно вказати СМС-код у спеціальному полі і верифікувати електронну пошту, перейшовши за посиланням з листа.

3 крок. Персональна інформація
Наступний етап – особисті дані. В анкеті потрібно вказати свою адресу, як за реєстрацією (пропискою), так і місцем фактичного проживання, включаючи індекс і домашній телефон, якщо він є. Дані про свій сімейний стан, склад сім’ї, наявність кредитів в інших установах, та багато іншого. Усі питання цілком прості, але поля мають бути обов’язково заповнені. Чим докладніше ви розповісте про себе, тим більше шансів буде на отримання позитивного рішення щодо мікрокредиту.

4 крок. Робота та дохід
Окрема форма інформації про вашу роботу. Тут питання в принципі всі схожі: можуть уточнювати адресу організації, телефон, термін роботи в компанії, дохід, витрати, контакти керівника, співробітників, друзів, родичів тощо.

5 крок. Фото та документи
Коли всі дані будуть внесені, в деяких організаціях потрібно зробити фотографію своєї особи з паспортом або текстом підтвердження наміру взяти кредит, прикріпити скан-копії паспорта та ІПН до реєстраційної анкети. Тут кожна компанія вказує свої вимоги, які доступно та зрозуміло викладені у самій анкеті.

6 крок. Додавання та верифікація банківської картки
Гроші будуть надіслані на карту, яку необхідно вказати в окремій формі. Потрібно її номер, код та термін дії. Більшість сервісів вимагають проходження верифікації картки – з рахунку знімають невелику суму грошей (до 2 грн.) і ви повинні вказати в окремому полі, скільки було знято. Після цього гроші повернуться на картку, яка прив’яжеться до вашого особистого кабінету.

7 крок. Згода з договором та отримання грошей
Тепер залишиться тільки ще раз підтвердити всі умови отримання позики, прочитати договір, погодитися з його умовами та чекати на рішення системи за своєю заявкою.

Що робити якщо було отримано відмову у позику
Ви можете отримати не тільки позитивну, а й негативну відповідь. Причини – різні, але найчастіше сам клієнт винен у тому, що йому не видали гроші в тимчасове користування. Причини відмови:

Неуважне заповнення анкети під час оформлення мікрокредиту. Технологічні МФО працюють на основі систем, які автоматично приймають рішення щодо заявок. Тут відсутня людський фактор, тому будь-яка помилка або пропущена буква сприймається як свідомо хибне надання інформації. Перевіряйте кожну форму, перш ніж продовжувати реєстрацію, уважно дивіться, щоб номери відповідали вказаним у документи.

Прострочена картка банку. Перед спробою оформити позику перевірте, коли картка дійсна – на прострочену картку гроші не будуть нараховані. Важливо звернути увагу до стан балансу. Якщо системі не вистачить грошей на перевірку картки, вам можуть відмовити в кредитуванні.

Причиною відмови може стати прострочення позики у банку або за мікропозиками. Якщо ви тільки погасили минулий борг, не намагайтеся одразу оформити повторну позику – системі потрібен час на оновлення даних.

Перш ніж заповнювати анкету, перевірте, чи заряджений ваш телефон, чи увімкнено звук, вам будуть приходити СМС-підтвердження, а в сервісах з ручною верифікацією дзвонитиме співробітник компанії, якщо ви не відповісте на дзвінок, отримаєте відмову.

Порожні поля, неточна інформація – це вже ризик зіткнутися із негативною відповіддю. Вносите повні дані, перевіряйте їхню правильність, не намагайтеся швидше заповнити анкету – поставтеся до заповнення відповідально.

Промокоди на мікрокредити
Акційні програми у всіх компаніях різні, далеко не скрізь використовуються промокоди. Іноді це бали, які можна вносити за рахунок оплати за користування грошима, додаткові бонуси за наведеного друга або при повторному обігу. Щоб розширити клієнтську базу, деякі фірми пропонують нульові ставки для новачків. Інформація про всі цікаві пропозиції є на сайті фінансових установ, крім того, ви можете підписатися на розсилку сервісу credits-online.com.ua та отримувати всі новини на свою пошту.

Як повернути гроші за мікропозикою
Про те, як погашати борг у мікрофінансовій організації, є інформація на сайті компанії. Кожне підприємство пропонує оплату боргу через інтернет, особистий кабінет позичальника. Для цього необхідно мати гроші на карті та доступ до мережі.

Багато МФО також пропонують своїм клієнтам та інші способи оплати:

У банківських відділеннях будь-якого українського банку можна погасити кредит, вказавши реквізити організації та деякі свої дані, щоб було зрозуміло, від кого надійшла оплата;

Можна скористатися системою Приват24 – дотримуючись інструкцій переказати гроші на рахунок МФО;

Готівкою сплатити заборгованість можна в терміналі самообслуговування;

Деякі фірми пропонують оплату в поштових відділеннях через електронний гаманець, але це буває рідше.

Прострочення та її наслідки
У мікрокредитних компаніях боржників не люблять. Якщо ви не хочете зіткнутися зі штрафами та пені, які збільшать суму вашого боргу в рази, краще не допускати прострочення. Зростає процентна ставка, встановлюється штраф або пеня, крім того, співробітники компанії будуть наполегливо дзвонити вам за місцем вашої роботи або тим людям, чиї контакти ви вказали в анкеті.

Сума швидко зростатиме, після певного терміну її заморозять, і справа може бути направлена ​​до суду. Хоча найчастіше такі борги продають колекторським службам. Якщо ви знаєте, що не встигнете внести потрібну суму, постарайтеся оформити відстрочку платежу.

Пролонгація мікропозик
Пролонгація – зручна пропозиція тим, хто може виконати свої боргові зобов’язання. Вам необхідно сплатити лише відсоткову частину боргу, тобто гроші за використання фінансів, а саме тіло кредиту може бути виплачено пізніше. У кожній мікрофінансовій організації свої умови та правила пролонгації, іноді вона може бути доступна у необмеженій кількості, а іноді термін відстрочення – не більше самого періоду кредитування. Є мікрофінансові організації, які беруть комісію за продовження, в інших ідуть клієнтам назустріч безкоштовно.